Neváhejte a objednejte si barevnou obruč, kterou si okamžitě zamilujete. Pokud si nevíte rady s volbou velikosti, tak volte vždy tu nejbližší od země k vašemu pupíku.

Hula Hoop kruhy

Nabízíme tři typy vlastnoručně vyrobených hula hoop obručí:

Fitness Hoop

Tato 25mm silná obruč má velikost cca 95-100cm a váhu cca 550g. Poskytuje intenzivnější cvičení, je ideální pro přirozené zpevnění, tónování pasu, břicha a silnější postavy. Pokud si tedy chcete dát pěkně do těla volte tento typ obruče.

Dance Hoop "Z"

Ideální obruč pro začátečníky je silná 20mm o velikostech 100cm a 95cm. Váha je cca 400g. Čím větší je obruč, tím snadnější je hoopování (kroužení).

Dance Hoop "P"

Tento typ obruče má průměr trubky 20mm a velikost 90cm, 85cm či 80cm. Váha je cca 360g. Menší průměr obruče je skvělý pro pokročilé hoopery, kteří už nemají problém zvládnout triky, tanec a rytmus dohromady. Vhodný také pro děti.

Obruče jsme s manželem začli výrábět z důvodu nedostatečné nabídky tanečních obručí na českém trhu. Vyrábíme je od ledna roku 2011. Všem zájemcům nabízím i možnost osobního vyzkoušení! Pokud jste se právě rozhodli pořídit si naši hula hoop obruč, konaktujte nás a my vám velice rádi odpovíme na vaše přání a otázky ohledně hoopingu.

Aktuálně nabízíme

Mini hoop, 64cm

© Duo Fatale, 2017, webdesign: www.brgr.org