V rytmech swingu

V rytmech swinguZhruba 15ti minutové žonglérsko-artistické představení maestra Pabla a jeho usměvavé partnerky v rytmech novodobého swingu.

Roztančím hvězdná kola

Roztančím hvězdná kolaPojďte si zavzpomínat na dětství! Na dobu, kdy jste se cítili bezstarostní, nepřemožitelní a celý svět se s vámi točil. Na kouzlo, skryté v maličkostech, při kterém se vám tajil dech. To vše můžete opět pocítit s Hoop Woman Bohdanou během 15ti minut.

UV Light show

UV Light showJak již sám název napovídá, jedná se o vystoupení v UV světle, kde Vám předvedeme žonglování se svítícími diáboly, kužely či poi. Hlavu vám zamotá Led hula hoop za doprovodu tanečních rytmů, v délce 15ti minut.

Ohňová show

Ohňová showNechte se vtáhnout do hry s ohněm, ve které se prolíná tanec s napětím. Užijte si naši show kde hořící kužely střídá hula hoop, diabola, fire poi či ďábelské ohnivé lana. Vystoupení trvá cca 15minut.

Tyto performace se hodí pro všechny typy akcí a můžeme je libovolně modifikovat dle vašich představ a přání. Jsme vybaveni vlastním aktivním zvukem Mackie o síle 800W.

Hula Hoop Dance workshopy

Hula Hoop Dance workshopyDále nabízíme Hula Hoop Dance workshopy, jak pro děti či teenagery, tak pro dospělé, muže i ženy, firmy i školy. Bavte se, zapomeňte na denní starosti, zhubněte a zpevněte svaly! Přesvědčte se, že obručí nemusíte jen kroužit kolem pasu, ale že umí putovat po rukou, pažích, ramenou, hrudníku, stehnech, chodidlech, po těle i mimo něj. Cvičení s obručí zaměstnává každou část těla. A kromě toho vás spojuje s vlastní duší. Pro Hula Hoop Dance neboli tanec s obručí nemusíte být tanečníky, protože pravidelné údery obruče o tělo ho učí pohybovat se rytmicky. K dispozici máme naše vlastnoručně vyrobené pestro-barevné obruče o různých velikostech a průměrech.

Tak neváhejte a kontaktujte nás! Do budoucna bychom Vám rádi nabídli individuální výuku Hula Hoop Dance a žonglování v našich prostorách!

© Duo Fatale, 2017, webdesign: www.brgr.org