Tak takhle začal náš životní příběh. Spojila nás láska, chuť žít, společné zájmy a touha po poznání. Pavel a Bohdana, manželé, kteří se rozhodli vystupovat jako umělecké Duo Fatale.

Ona o něm

Ona o němKdyž se naše kamarádství spojilo s láskou, byl to nádherný okamžik. Od začátku mě na Pavlovi přitahovala jeho chuť být neustále v pohybu. Za těch jedenáct společně prožitých let si nepamatuji den, který jen tak "proflákal"! Vždy se svým koníčkům a zájmům věnoval naplno a za jeho úspěchy nejen v žonglování stojí spousta dřiny a času. Existuje snad jen málo míst, kde své umění ještě neukázal, ale jak se říká: "Vše je jen otázka času." Jelikož nikdy nezůstane jen u jedné činnosti, předvádí žonglování s kužely, fotbalovými míči, diaboly. Cizí mu nejsou ani balanční disciplíny na rola bola, či jízda na velké jednokolce. Překvapit vás může i tancem s hula hoop a žonglováním s klobouky.

On o ní

On o níBohdana pro mě byla a je energická žena plná nových nápadů, která mě kdysi učarovala svým tancem s hořícími poi. Po skoro 6ti letech rodičovské dovolené konečně nastal čas pohnout se někam dále a začít se věnovat našemu společnému koníčku, který nás, dá se říct, kdysi svedl dohromady. Naším cílem je spojit naše dovednosti a společně vytvářet nová kreativní a pestrá vystoupení, ve kterých by se měla snoubit ženská lehkost a temperament s mužskou hravostí a vytrvalostí. Má žena působí jako lektorka Hula Hoop Dance, čož je také její hlavní koníček. Mohu si dovolit říci, že díky našemu setkání se naučila žonglovat s kuželkami a nejraději má passing (prohazování kuželek mezi více lidmi). Dále pak ovládá točení s hořícími lany či poi.

My o sobě

My o soběPočátky vystupování před publikem začaly v roce 2001 na našich cestách Evropou. Poté nás velice ovlivnilo setkání se skupinou kejklířů Agripa.

V současné době nás můžete shlédnou v čtyřčlené sestavě, společně s našimi dcerami Amálkou a Valentýnkou, které našemu vystoupení vdechly ten správný směr.

© Duo Fatale, 2017, webdesign: www.brgr.org